Hore

Kurz angličtinyKurz angličtiny v Žiline - prezenčne aj online

KURZ ANGLIČTINY V ŽILINE – PREZENČNE AJ ONLINE

Jazykový kurz angličtiny v Žiline pre dospelých, deti a mládež. Praktické dialógy pre bežný aj pracovný život. Účinné a overené metódy. Skúsení a profesionálni lektori. Individuálny prístup. Otvárame priebežne počas celého školského roka. Angličtina je v dnešnej dobe už samozrejmosťou a preto, ak ste sa rozhodli pre štúdium anglického jazyka, urobíme všetko pre to, aby ste sa angličtinu naučili a prakticky túto reč aj ovládali.

VYBERTE SI KURZ ANGLIČTINY

Vyberte si zo širokej ponuky jazykových kurzov – anglický jazyk v Žiline a rôznych typov intenzít. V skupinkách je maximálny počet osôb 4 ľudia. Pri individuálnych kurzoch je to jeden účastník. Ponúkame vám:

➤ EFEKTÍVNE KURZY ANGLIČTINY – ONLINE
➤ EFEKTÍVNE KURZY ANGLIČTINY PRE DOSPELÝCH – INDIVIDUÁLNE
 EFEKTÍVNE KURZY ANGLIČTINY PRE DOSPELÝCH – MINISKUPINY
 EFEKTÍVNE KURZY ANGLIČTINY PRE MLÁDEŽ – INDIVIDUÁLNE, MINISKUPINY, DOUČOVANIE
➤ EFEKTÍVNE KURZY ANGLIČTINY PRE DETI – INDIVIDUÁLNE, MINISKUPINY, DOUČOVANIE
➤ REPAS/KOMPAS (PREPLATENÉ ÚRADOM PRÁCE)
➤ FIREMNÉ KURZY ANGLIČTINY
➤ LETNÉ KRÁTKODOBÉ KURZY

AKO TO CELÉ PREBIEHA?

  • Kontaktujte nás a my vám poradíme
  • Prejdeme si s vami pre vás najvhodnejší model jazykového kurz
  • Vypíšete prihlášku
  • My pre vás pripravíme lektora a rezervujeme vám učebňu
  • Pošleme vám pozvánku a jazykový kurz uhrádzate (platbou na účet alebo v hotovosti)
  • Začnete si jazykový kurz a plníte si svoj sen
  • O rok si už sami vypýtate lístok na vlakovej stanici v zahraničí v angličtine alebo si niečo bez problémov zakúpite v obchode
  • Pokiaľ si želáte môžete obdržať certifikát o absolvovaní jazykového kurzu

V ČOM SME INÍ?

Každá jazyková agentúra ponúka svojim zákazníkom niečo výnimočné. My sme výnimoční tým, že zákazníkovi nepredkladáme termíny vopred. Vy si termíny jazykového kurzu volíte sami podľa toho ako vám to vyhovuje a my sa snažíme vám vyhovieť, preto sa stáva, že v skupinkách môžu byť aj dvaja, traja alebo maximálne štyria.

PREČO MIKROSKUPINY?

V dnešnej dobe, kde každý má svoju jazykovú históriu, niekto je lepší v komunikácii, iný v gramatike a predsa je to jedna jazyková úroveň – tu je na mieste to riešiť malými skupinkami, kde je priestor pre individuálny prístup. Takto je výučba oveľa efektívnejšia a rýchlejšia.

NAŠA VÝUČBA

Učíme tak, aby sme vás naučili. Riadime sa podľa štandardov a pravidiel Spoločného Európskeho Referenčného Rámca, čiže pracujeme spolu s vami na rozširovaní slovnej zásoby, komunikačných zručnostiach či rozvíjame váš cit pre porozumenie počúvaného textu. Gramatiku a cvičenia riešime do takej miery, ako je to pre vás nevyhnutné. Vaše jazykové úrovne sa môžu  pohybovať do A1 po C2

NAŠE UČEBNE

Sú veľmi pekné, čisté a moderne vybavené. Sídlime v krásnej historickej budove na Mariánskom námestí 26 v Žiline.

NÁŠ PERSONÁL

Sme tu pre vás každý pracovný deň. Jazykové kurzy prebiehajú od skorého rána až do neskorého večera. Môžete nám zavolať kedykoľvek počas dňa – 0915 875 414 alebo 0903 966 043 alebo nám napíšte na email mjazilina@mjazilina.sk. Opýtajte sa na názor či radu bez toho, aby ste sa záväzne prihlasovali do nášho jazykového kurzu. Tešíme sa na vás!