Hore

DENNÝ JAZYKOVÝ TÁBORDenný jazykový tábor plný zážitkov a dobrodružstiev!

Doprajte svojim deťom nezabudnuteľné leto.

Prihláste vaše deti na náš jedinečný denný jazykový tábor v Žiline!

Hľadáte denný jazykový tábor v Žiline? Ponúkame vám jedinečné denné tábory plné zážitkov a dobrodružstiev v Žiline. Nemusíte riešiť dovolenku, starých rodičov či zatvorenú škôlku, my sa o vaše deti profesionálne postaráme. V našich denných táboroch vaše deti zažijú kopec zábavy. Každý deň na nich čaká zábavná a motivačná výučba angličtiny, pestrý program a množstvo zážitkov.

Vaše deti spoznajú nových kamarátov, uvidia zaujímavé veci a naučia sa každý deň niečo aj do života. Naše jazykovo – zážitkové tábory sú skvelé a deti milujú naše aktivity. Denné tábory ponúkame  už 12 rokov, takže máme bohaté skúsenosti. Pozrite si našu ponuku denných táborov alebo nás kontaktujte a my s vami vyberieme ten najvhodnejší denný tábor, ktorý bude najlepšie vyhovovať vašim deťom.

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Byť lektorom je poslanie a naučiť druhých viac je veľmi obohacujúce. Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa. Naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový kurz, ktorý splní vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Ponúkame vám špeciálnu výučbu v efektívnych malých skupinkách alebo individuálne a prispôsobíme sa vám v najvyššej možnej miere.
  • V ponuke máme vyše 50 jazykových programov pre deti, mládež a dospelých a širokú škálu jazykových kurzov. Sme kreatívni a vymyslíme čokoľvek, aby sme vás naučili cudzí jazyk.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne trendy vo výučbe cudzích jazykov, prinášame vám najnovšie techniky a metodiky. Máme bohaté skúsenosti s rôznymi metodikami a technikami.
  • Pracujeme s vizuálnou a posluchovou technikou. Klient na jazykovom kurze hovorí viac ako 80 % a to hneď od úrovne začiatočník.
  • Sledujeme nové trendy. Pravidelne monitorujeme nové poznatky v oblasti výučby cudzích jazykov. Zúčastňujeme sa rôznych svetových, celoslovenských aj lokálnych konferencií. Máme poznatky o nových učebniciach, hľadáme rôzny doplnkový materiál, používame nové techniky.
  • Pracujeme férovo a podľa vopred dohodnutých pravidiel. Teší nás, keď ľuďom meníme život k lepšiemu.

Efektívna výučba
Kvalifikovaní lektori
Moderné priestory
Individuálny prístup
Moderné metódy

Skúsenosti a hodnotenie našich študentov