Hore

KariéraHľadáme profesionálnych lektorov cudzích jazykov

Lektor anglického jazyka

Do nášho tímu profesionálnych lektorov hľadáme  lektora anglického jazyka. Možnosť spolupráce akokoľvek podľa dohodnutých podmienok na dohodu alebo živnosť. Prezenčne alebo online. CV v slovenskom alebo anglickom jazyku posielajte na kristina.padalova@kurzy-pobyty.sk. Privítame aj šikovných absolventov VŠ alebo študentov VŠ, ktorých si vyškolíme.

Lektor nemeckého jazyka

Do nášho tímu profesionálnych lektorov hľadáme  lektora nemeckého jazyka. Možnosť spolupráce akokoľvek podľa dohodnutých podmienok na dohodu alebo živnosť. Prezenčne alebo online. CV v slovenskom jazyku posielajte na kristina.padalova@kurzy-pobyty.sk. Privítame aj šikovných absolventov VŠ alebo študentov VŠ, ktorých si vyškolíme.

Lektor španielskeho jazyka

Do nášho tímu profesionálnych lektorov hľadáme lektora španielskeho jazyka. Možnosť spolupráce akokoľvek podľa dohodnutých podmienok na dohodu alebo živnosť. Prezenčne alebo online. CV v slovenskom  jazyku posielajte na kristina.padalova@kurzy-pobyty.sk. Privítame aj šikovných absolventov VŠ alebo študentov VŠ, ktorých si vyškolíme.

Lektor francúzskeho jazyka

Do nášho tímu profesionálnych lektorov hľadáme lektora francúzskeho  jazyka. Možnosť spolupráce akokoľvek podľa dohodnutých podmienok na dohodu alebo živnosť. Prezenčne alebo online. CV v slovenskom jazyku posielajte na kristina.padalova@kurzy-pobyty.sk. Privítame aj šikovných absolventov VŠ alebo študentov VŠ, ktorých si vyškolíme.

Lektor talianskeho jazyka

Do nášho tímu profesionálnych lektorov hľadáme lektora talianskeho jazyka. Možnosť spolupráce akokoľvek podľa dohodnutých podmienok na dohodu alebo živnosť. Prezenčne alebo online. CV v slovenskom jazyku posielajte na kristina.padalova@kurzy-pobyty.sk. Privítame aj šikovných absolventov VŠ alebo študentov VŠ, ktorých si vyškolíme.

Lektor slovenského jazyka

Do nášho tímu profesionálnych lektorov hľadáme lektora slovenského jazyka. Možnosť spolupráce akokoľvek podľa dohodnutých podmienok na dohodu alebo živnosť. Prezenčne alebo online. CV v slovenskom jazyku posielajte na kristina.padalova@kurzy-pobyty.sk. Privítame aj šikovných absolventov VŠ alebo študentov VŠ, ktorých si vyškolíme.

Lektor ruského jazyka

Do nášho tímu profesionálnych lektorov hľadáme lektora ruského jazyka. Možnosť spolupráce akokoľvek podľa dohodnutých podmienok na dohodu alebo živnosť. Prezenčne alebo online. CV v slovenskom jazyku posielajte na kristina.padalova@kurzy-pobyty.sk. Privítame aj šikovných absolventov VŠ alebo študentov VŠ, ktorých si vyškolíme.

Pomocný asistent pre servis zákazníkom

Do nášho tímu hľadáme šikovného a usmievavého študenta VŠ na pozíciu pomocný asistent pre servis zákazníkom. Je vítaný úprimný záujem naučiť sa niečo nové do života pre váš úspech a budúcnosť v oblasti administratívy, marketingu, manažmentu, medziľudských a obchodných vzťahov. Plat podľa dohody a odrobených hodín. Požaduje sa znalosť angličtiny na úrovni B2,  skúsenosti s Word, Excel, Power Point, ovládanie sociálnych sietí. CV v slovenskom jazyku posielajte na kristina.padalova@kurzy-pobyty.sk.

Animátor v dennom jazykom tábore

Do nášho tímu hľadáme šikovného, samostatného a zodpovedného mladého študenta, najlepšie VŠ, ktorý má záujem o prácu s deťmi v našich denných jazykových táboroch. Skúsenosti s prácou s deťmi sú vítané. Požaduje sa znalosť angličtiny na úrovni B2, kreativita, nápady, vzťah k deťom. Odmena podľa dohody. CV v slovenskom jazyku posielajte na kristina.padalova@kurzy-pobyty.sk.