Hore

JAZYKOVÉ KURZY PRE MLÁDEŽEfektívne jazykové kurzy pre mládež - v Žiline aj online!

Celoročné jazykové kurzy pre mládež

Naše jazykové kurzy pre mládež ťa pripravia do školy ale aj do života!

Hľadáš efektívne jazykové kurzy pre mládež v Žiline?

Potrebuješ si zlepšiť známky v škole alebo nechceš podceniť maturitu? Chceš zažiť ten pocit, keď sa v pohode dohovoríš s cudzincami a porozumieš pesničkám či článkom na internete v cudzom jazyku?  Ponúkame celoročné jazykové kurzy pre mládež v malých skupinách. Počet osôb v skupine je maximálne štyria študenti.

Na trhu s jazykovým vzdelávaním pôsobíme už 17 rokov. Vieme, že  jedine v malej skupine sa naučíš komunikovať plynulo a dosiahneš úspech, ktorý ťa priblíži k tvojmu cieľu. Vyber si z našej bohatej ponuky jazykových kurzov pre mládež – angličtina, nemčina, francúzština, španielčina, taliančina, ruština alebo slovenčina pre cudzincov.

V ponuke nájdeš aj obľúbené individuálne jazykové kurzy za bezkonkurenčné ceny. Ponúkame príležitostné doučovanie pre prípad, že potrebuješ len niečo jednorazovo vysvetliť – ja potrebné nás kontaktovať emailom alebo telefonicky,  intenzívne letné kurzy, online kurzy, konverzačné kurzy a prípravu na medzinárodné certifikáty. Pozri si našu bohatú ponuku alebo nás kontaktuj. A my s tebou vyberieme ten najvhodnejší kurz a formu výučby, ktorá ti bude vyhovovať.

Prečo medzinárodná jazyková agentúra?

  • Byť lektorom je poslanie a naučiť druhých viac je veľmi obohacujúce. Práca, ktorú robíme, nás baví a napĺňa. Naša spokojnosť sa odvíja predovšetkým od spokojnosti našich zákazníkov.
  • Ponúkame vám osobný prístup, poradenstvo a konzultácie v takom rozsahu, aby ste si vybrali efektívny jazykový kurz, ktorý splní vaše najnáročnejšie očakávania.
  • Ponúkame vám špeciálnu výučbu v efektívnych malých skupinkách alebo individuálne a prispôsobíme sa vám v najvyššej možnej miere.
  • V ponuke máme vyše 50 jazykových programov pre deti, mládež a dospelých a širokú škálu jazykových kurzov. Sme kreatívni a vymyslíme čokoľvek, aby sme vás naučili cudzí jazyk.
  • Pravidelne monitorujeme špeciálne trendy vo výučbe cudzích jazykov, prinášame vám najnovšie techniky a metodiky. Máme bohaté skúsenosti s rôznymi metodikami a technikami.
  • Pracujeme s vizuálnou a posluchovou technikou. Klient na jazykovom kurze hovorí viac ako 80 % a to hneď od úrovne začiatočník.
  • Sledujeme nové trendy. Pravidelne monitorujeme nové poznatky v oblasti výučby cudzích jazykov. Zúčastňujeme sa rôznych svetových, celoslovenských aj lokálnych konferencií. Máme poznatky o nových učebniciach, hľadáme rôzny doplnkový materiál, používame nové techniky.
  • Pracujeme férovo a podľa vopred dohodnutých pravidiel. Teší nás, keď ľuďom meníme život k lepšiemu.

Efektívna výučba
Kvalifikovaní lektori
Moderné priestory
Individuálny prístup
Moderné metódy

Skúsenosti a hodnotenie našich študentov