Hore

Happy Children Camp ŽilinaDenný jazykový tábor v Žiline - angličtina hrou aj počas leta!

Kopec zábavy v Happy Children Camp Žilina!

Klubový tábor a hravá angličtina.

Denný jazykový tábor v Žiline pre deti zo Žiliny a okolia. Jedinečný denný jazykový tábor plný angličtiny, zážitkov a dobrodružstiev Happy Children Camp Žilina. Vašim deťom ponúkame pestrý táborový program, kvalitnú, hravú a motivačnú výučbu angličtiny, profesionálnu starostlivosť o vaše ratolesti overenú rokmi a praxou. Skvelý jazykový a zážitkový denný tábor priamo v Žiline.

ČO JE HAPPY CHILDEN CAMP V ŽILINE?

Denný jazykový a zážitkový tábor v Žiline pre deti vo veku od 4 do 10 rokov. Happy Children Camp v Žiline je plný života a veselých detí. Motivačná angličtina, kopec aktivít od výmyslu sveta, kvízy, súťaže.

 

PREČO HAPPY CHILDREN CAMP ŽILINA?

Podstatou denného jazykového tábora v Žiline  je intenzívny jazykový program na podporu komunikačných zručností. Deti ráno preberáme a podvečer ich rodičom opäť vrátime usmiate a plné nezabudnuteľných zážitkov. Happy Children Camp v Žiline je denný jazykový tábor, na ktorý sa nezabúda. Program je pestrý, plný obrázkov, zábavnej výučby a aktivít od výmyslu sveta.

JAZYKOVÝ PROGRAM

V dennom jazykovom tábore Happy Children Camp v Žiline sa deti angličtinu milujú učiť. Využívame materiály určené len pre deti, prípadne pre deti, ktoré ešte nevedia písať. Jazykový program je vedený viac v angličtine a profesionálne vyškolenými lektormi.

Rozvíjame najmä komunikačné skúsenosti, ale aj počúvanie, čítanie a písanie. Do denného jazykového tábora  sa môžu prihlásiť aj deti, ktoré neovládajú angličtinu. Deti sú rozdelené do úrovňových skupín.

PROJEKTY A KVÍZY

Súčasťou denného jazykového tábora – jazykového programu je tvorba projektov, ktoré sú každý rok na rôznu tému. Deti tvoria svoje projekty v skupinách a na záver nám svoje projekty odprezentujú. Jazykový program dopĺňajú kvízy, ktoré realizujeme v prírode.

CERTIFIKÁTY

Na záver denného jazykového tábora v Žiline získa každé dieťa certifikát Medzinárodnej Jazykovej Agentúry a možnosť uplatniť si zľavy na ďalšie naše služby a programy pre celú vašu rodinu.

ŠPORTOVÉ AKTIVITY

Denný jazykový tábor Happy Children Camp v Žiline ponúka deťom množstvo pohybových aktivít a športov. Deti si môžu zahrať napríklad futbal, basketbal, stolný tenis alebo volejbal. V programe nechýba aerobic a rôzne loptové hry a súťaže. Samozrejme, že športové aktivity sa realizujú mimo našich priestorov a za pekného počasia.

SPOLOČENSKÉ AKTIVITY

Spoločenských aktivít je v dennom jazykovom tábore – Happy Children Camp Žilina veľmi veľa a deti si prídu naozaj na svoje. Každý rok je vždy niečo nové a zaujímavé, napríklad súťaž o najkrajšiu Halloween masku, popoludnie čarodejníc a čarodejov, súťaž Miss and Boy, modelovanie a práca s drôtom.

VÝLETY

Súčasťou denného jazykového tábora – Happy Children Camp Žilina sú výlety do okolia Žiliny, ktoré sú spojené s hľadaním pokladu a riešením kvízov.

STRAVA A PITNÝ REŽIM

Deti v dennom jazykovom tábore v Žiline majú po celý deň zabezpečený pitný režim a jeden krát do dňa výdatný obed. Obed zahŕňa polievku a hlavné jedlo. O jedálnom lístku sú rodičia vopred informovaní. Desiatu a olovrant, prípadne zmrzlinu alebo inú pochutinu si deti môžu zakúpiť v bufete.

TERMÍNY A CENA

04.07. – 08.07. 2022 za 112 EUR/osoba
11.07. -15.07. 2022 Happy Children Camp Terchová
18.07. – 22.07. 2022 za 139 EUR/osoba
25.07. – 29.07. 2022 za 139 EUR/osoba
01.08. – 05.08. 2022 za 139 EUR/osoba
08.08 – 12.08. 2022 Happy Children Camp Terchová
15.08. – 19.08. 2022 za 139 EUR/osoba

ZĽAVY:

 • pre súrodencov: cena 134 EUR/osoba
 • pre kamarátov: cena 134 EUR/osoba
 • každý ďalší turnus 134 EUR/osoba

V CENE JE ZAHRNUTÉ:

 • jazykoví lektori – jazykový program
 • animačný program
 • strava
 • pitný režim
 • dozor
 • záverečný certifikát
 • pomôcky
 • malé odmeny

STIAHNITE SI PRIHLÁŠKU

TEŠÍME SA NA VAŠE RATOLESTI!

Medzinárodná Jazyková Agentúra spolupracuje výhradne so skúsenými a  vysokoškolsky vzdelanými lektormi. Pre prácu s deťmi vyberáme lektorov, ktorí majú radi deti a prácu s nimi. Sú tvoriví, priateľskí a ochotní deťom pomáhať. Je dôležité, aby v dennom tábore boli lektori zábavní a kreatívni.

Každý lektor, ktorý vyučuje v dennom jazykovom tábore  preukazuje svoje vzdelanie a predovšetkým v minulosti nadobudnuté skúsenosti a lektorské schopnosti. Ďalej prechádza špeciálnym úvodným interným  školením MJA a priebežne sa ďalej vzdeláva a rozširuje si svoje praktické zručnosti v postupoch výučby cudzieho jazyka detí a mládeže.

DENNÝ JAZYKOVÝ TÁBOR VEDÚ PRIATEĽSKÍ A TVORIVÍ LEKTORI.

Výučba v dennom jazykovom tábore je pútavá, zábavná a dynamická s ohľadom na individuálne potreby každého dieťaťa. Naši lektori pomáhajú deťom s osvojením si angličtiny s postupmi, ktoré sú najmodernejšie a najtrendovejšie. Deti sa na našom dennom jazykovom tábore angličtinu milujú učiť. Páči sa im najmä komunikácia a práca so slovnou zásobou.

Naši lektori vám pomáhajú na ceste za vašim cieľom s postupmi, ktoré sú najmodernejšie a najtrendovejšie. Priebeh jazykového kurzu je monitorovaný a výsledky práce lektorov MJA  s účastníkmi jazykového kurzu vidno ihneď po prvej lekcii.

TERMÍNY A CENY NA ROK 2022:

1. TURNUS: 4.7. – 8.7. (4 DNI) za 112 EUR
2. TURNUS: 11.7. – 15.7. Happy Children Camp Terchová 
3. TURNUS: 18.7. – 22.7. za 139 EUR
4. TURNUS: 1.8. – 5.8. za 139 EUR
5. TURNUS: 8.8. – 12.8. Happy Children Camp Terchová 
6. TURNUS: 15.8. – 19.8. za 139 EUR

ZĽAVY:

 • pre súrodencov: cena 134 EUR/osoba/110 EUR za 1. turnus
 • pre kamarátov: cena 134 EUR/osoba/110 EUR za 1. turnus 
 • každý ďalší turnus za 134 EUR/osoba

V CENE JE ZAHRNUTÉ:

 • jazykoví lektori – jazykový program
 • animačný program
 • strava
 • pitný režim
 • dozor
 • záverečný certifikát
 • pomôcky
 • malé odmeny

STIAHNITE SI PRIHLÁŠKU

Tu si stiahnite prihlášku

TEŠÍME SA NA VAŠE RATOLESTI!

STIAHNITE SI PRIHLÁŠKU

Tu si stiahnite prihlášku

Medzinárodná Jazyková Agentúra s.r.o. – MJA
Mariánske námestie 26
010 01 Žilina

Tel.:  0915 875 414 – Mgr. Kristína Padalová, lektorka, riaditeľka
0903 966 043 – servis zákazníkom

Email: mjazilina@mjazilina.sk
Web: www.mjazilina.sk

Kancelária MJA je otvorená každý deň od 10.00 – 18.00, individuálne stretnutia je potrebné dohodnúť. 

 

Skúsenosti a hodnotenie našich študentov